Recenzja Juice Bara - HomeTheaterReview.com

Juice Bar to przemyślany produkt. Taką listwę prawie każdy z nas potrzebuje do swojego systemu. Jeśli nie posiadasz szafki Middle Atlantic wyposażonej w gniazda sieciowe (którą mógłbyś połączyć z regeneratorem prądu takim jak PS Audio Power Plant Premier) wzrasta szansa na to, że potrzebujesz urządzenia takiego jak Juice Bar.

Mocne strony:

PS Audio Juice Bar II jest ładnie wykonana, w przeciwieństwie do wielu innych listew sieciowych kupowanych w wielkich sklepach za sumy większe, niż są warte.

Osiem gniazd (w Europie cztery – przyp. tłum.) zapewnia systemowi elastyczność.

Urządzenie nie próbuje robić niczego innego, jak tylko przekazywać prąd z gniazdka w ścianie z najwyższą możliwą jakością.

Słabe strony:

Staram się znaleźć jakieś słabe strony tego produktu. Jeśli nie potrzebujesz listwy sieciowej, to może potrzebujesz więcej urządzeń w swoim systemie?

Nazwa jest chyba zbyt słodka, ale myślę, że pasuje. Kto by się jednak przejmował nazwą, skoro listwa działa jak marzenie i robi to, co do niej należy?

Konkluzja

Najwyższy czas, żeby ktoś wyprodukował high-endowy kabel sieciowy. Ta listwa jest najbardziej sensownym produktem na świecie i powinna się znaleźć w większości systemów audiofilskich i kina domowego, gdzie potrzebna jest większa ilość gniazd, niż ściana może zapewnić.