Aktualizacja oprogramowania PS Audio

21-07-2017
W ubiegłym roku PS Audio wydało aktualizację systemu operacyjnego Torreys, która umożliwiła stworzenie punktu dostępowego Roon Ready dla interfejsu Bridge II. W zeszłym miesiącu ukazała się nowa aktualizacja systemu o nazwie kodowej Huron. Upgrade niesie za sobą poprawę jakości dźwięku i liczne usprawnienia funkcjonalności przetworników DirectStream i DirectStream Junior. 

Dla właścicieli urządzeń PS Audio aktualizacje są jak zwykle dostępne za darmo. Wszystkie przetworniki PS Audio oferują również możliwość przyszłych aktualizacji, które wprowadzą kolejne usprawnienia, dodadzą kolejne funkcje i w jeszcze większym stopniu poprawią jakość dźwięku.

Aktualizację oprogramowania Bridge II można zainicjować z przedniego panelu przetworników DirectStream, DirectStream Junior i PerfectWave. Nie trzeba do tego celu stosować zewnętrznych kart pamięci czy innych nośników. Po rozpoczęciu aktualizacja przebiega automatycznie poprzez sieć użytkownika.

PS Audio zapewnia, że oprogramowanie wyżej wymienionych urządzeń nigdy się nie zdezaktualizuje i nigdy nie stanie się przestarzałe. Obietnica ta wynika bezpośrednio z polityki firmy.